Weź udział w ekstremalnym biegu

Najważniejsza dla organizatorów jest satysfakcja, jaką widać na twarzach uczestników. Fot. Runaway - Polski Uciekinier

Już 19 maja odbędzie się V edycja biegu z przeszkodami Runaway DrogBruk Colosseum w Pępowie. Ekstremalny bieg z przeszkodami to wyzwanie dla każdego uczestnika biorącego udział w evencie. Pokonywanie starannie opracowanych oraz perfekcyjnie wykonanych przeszkód ocr pomoże pokonać słabości oraz daje wiele satysfakcji z przeżycia niezapomnianych chwil.

Uczestnicy do wyboru mają cztery kategorie biegu: Elite – trasa przewidziana dla zawodowców na trasie 8 km, gdzie prowadzony jest system opasek, Open – możliwość pomocy na trasie, która liczy 6 km, For Fun – możliwe jest pomaganie sobie na każdej z przeszkód w dowolny sposób, jak również całkowita rezygnacja z pokonywania przeszkody oraz Junior – dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat oraz od 9 do 13.

Każdy kto ukończy bieg, otrzyma niezwykły medal wykonany w technologii 3D o grubej wstędze. Biorąc udział w kolejnej imprezie – Runaway City Gostyń, który odbędzie się 31 sierpnia w Gostyniu, będzie można otrzymać kolejny medal, a obie jego części stworzą wyjątkową całość.

Natalia Kurpisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*