Mamy nagranie subaru tuż przed wypadkiem

3135

Tragedia w centrum Leszna. W rozpędzonym subaru impreza, który wpadł na betonowy słup i mur zginęła młoda dziewczyna, druga zmarła w szpitalu, a mężczyzna przebywa w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Bardzo szybkie auto prowadził 21-latek z Poznania – chwilę przed tragicznym wypadkiem policja zabrała mu dowód rejestracyjny za łyse opony. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym został tymczasowo aresztowany.

Do dyskoteki Heaven w Lesznie ściągają tłumy nie tylko z Leszna i najbliższej okolicy, ale nawet z odległych miast i miejscowości. Pięcioro mieszkańców Poznania przyjechało tam w piątek, 22 stycznia subaru impreza.

– Około godziny piątej rano auto zostało zatrzymane do kontroli na ul. Lipowej, po wyjeździe z dyskoteki Haeven. Policjanci stwierdzili znaczne zużycie opon samochodu i zatrzymali dowód rejestracyjny. Kierowca otrzymał zgodę na dojazd do miejsca garażowania, potem miał dokonać wymiany opon i przeprowadzić badania techniczne pojazdu – informuje Monika Żymełka, rzeczniczka leszczyńskiej policji.

Ujawniamy nagranie z redakcyjnego monitoringu, na którym widać subaru wyjeżdżające z ulicy Lipowej w Obrońców Lwowa. Chwilę później 200 metrów dalej doszło do śmiertelnego wypadku.

ram

Cały artykuł w 4. numerze Panoramy Leszczyńskiej.

Zapraszamy do zakupu e-wydania:

4 KOMENTARZE

  1. winni sa policjanci bo widzac lyse opone i pozwalajac jechac dalej wprowadzili innych uzytkownikow drog w niebezpieczenstwo.Jesli potrafi zabierac sie dowod rejestracyjny z powodu braku ubezpieczenia OC to tymbardziej widzac bezposrednio /namacalnie lyse opony samochod trzeba bylo uziemnic i pozwolic odholowac. Rejestracja wskazywala, ze auto z odleglych stron i z garazowaniem moze byc roznie, No i roznie bylo dwa trupy sa a teraz mlodego sie aresztuje i w areszcie sie go postawi do PIONU i wytlumaczy jaj nie slownie to inaczej.. Ale wiadomo polska nieodpowiedzialna tu sluzba Policji. Zamiast swiecic przykladem i uczyc mlodych oni tak samo jak nauka jazdy powinni byc przeszkoleni jak sie nalezy w cywilizowanym kraju a nie w Ugandzie na eqwatorze.Na przejsciu na pasach , tez MOGA JECHAC I NIE MUSZA SIE ZATRZYMYWAC -OT TO WASZA RUSKA SWOLOCZ JESZCZE PRZY KORYTACH

  2. Ten filmik to jakaś porażka Typowe na poziomie Panoramy Mogliście przegrać jeszcze z kamery przemysłowej przy Haeven bo tam subaru parkowało Byłby materiał jak byk 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*