Wkrótce zainaugurują 14-sty sezon. Daj porwać się fali!

W klubie może bawić się nawet siedemset osób. Fot. fb Klub na Fali

Klubu na Fali nie trzeba nikomu przestawiać. Jest on czynny w sezonie letnim, codziennie przez całe wakacje. Wtedy to co weekend odbywają się imprezy tematyczne, które gromadzą gości i to z całej Polski.

Początki klubu sięgają 2005 roku i z roku na rok gości on tysiące nowych i stałych klientów. Bawić się w nim może nawet 700 osób.

Forever young

Towarzyszące hasło „Forever young” ma na celu podkreślenie, że jest to miejsce spotkań ludzi, którzy czują się młodo i beztrosko, niezależnie od ich wieku. Jakie zmiany czekają na gości klubu?

– Nowa oferta gastronomiczna, w tym prawdziwa włoska pizza z pieca opalanego drewnem, ryby, makarony i śniadania sprzedawane do godziny 13:00, a także nowa oferta kawowa. Będzie też nowy wystrój Plaży na Fali, w tym zadaszenie oraz aksamitny, biały piasek niczym z Malediwów, a sześćset żarówek i girland stworzy niepowtarzalną oraz wyjątkową atmosferę po zmroku – wyjaśnia Marta Grabianowska, marketing manager klubu.

– Krok po kroku będziemy szukać ekologicznych rozwiązań, dlatego już w tym roku wprowadzamy słomki i naczynia jednorazowe z biodegradowalnych materiałów. Najmłodsi będą mogli skorzystać z nowego placu zabaw, a dorośli z zewnętrznego i wewnętrznego ekranu – wyjaśnia Marta Grabianowska, Marketing Manager klubu – mówi Grabianowska.

Fala odpala

Już niebawem nastąpi otwarcie sezonu 2019 w klubie.

Imprezowicze mogą liczyć na sporą dawkę dobrej energii oraz na aż dziewięć imprez i to pod rząd! Dlatego warto już teraz zaplanować zbliżający się weekend. Inauguracja nastąpi 26 kwietnia i potrwa aż do 4 maja. Miejsce to będzie czynne w piątki i soboty, aż do 19 czerwca. Od tej daty będzie czynne codziennie. Czym klub zaskoczy gości w nadchodzącym sezonie ?

– Szykujemy specjalną niespodziankę i ,,prawdziwe muzyczne tsunami” – wkrótce zdradzimy szczegóły. Klub na Fali to kompleks obejmujący jedyny w Boszkowie klub nocny, ogródek z barem czynnym 24h na dobę oraz najpyszniejszym kebabem w regionie. Osoby poszukujące miejsca do relaksu znajdą go w strefie chilloutu. Piasek pod stopami, meble z palet i wygodne poduchy, to właśnie Plaża na Fali – zachęca M. Grabianowska.

Muzyka w klubie

Dj-e w klubie starają się dopasować klimat muzyczny do aktualnych trendów muzycznych, ale często także wspominają hity z ubiegłych lat. Główny nurt muzyczny to electronic dance music z elementami house’u.

– Najlepsze kluby posiadają więcej niż jednego dj-a. My mamy ich czterech (Wookie, NDA, DKC, Mold). Mają doświadczenie i grają po sezonie w najlepszych klubach oraz mają własne studia. Dzięki profesjonalizmowi naszych rezydentów w klubie panuje niepowtarzalny wakacyjny klimat, do którego ludzie coraz chętniej wracają. Oprócz naszych rezydentów pojawiać się będą zaproszeni goście, którzy z pewnością urozmaica letnie imprezy – przyznaje Marta Grabianowska.

Klub nie gwarantuje parkingu. Plusem lokalu jest natomiast to, że w środku zamontowano dodatkową wentylację, która powinna pomóc w obniżeniu temperatury. Dlaczego warto odwiedzić Falę w majówkę?

Z uwagi na nowy wystrój. Co roku próbujemy zaskoczyć naszych klientów, mamy nadzieję, że i w tym roku to się uda. Zachęcam też do spróbowania nowych pozycji w menu, ale przede wszystkim, aby rozbudzić w sobie wakacje już teraz. W ubiegłym roku zaskoczyła nas wspaniała pogoda i takiej też życzymy sobie i naszym klientom w tym roku – dodaje M. Grabianowska.

Harmonogram imprez w Klubie na Fali w sezonie 2019:

26.04 – 05.05 – FALA ODPALA – Majówka na Fali
10.05 – 15.06 – weekendy na Fali – gramy w każdy piątek i sobotę od 21:00
19.06 – 22.06 – otwieramy Boszkowo – Rozpoczęcie wakacji (imprezy codziennie przez całe wakacje od 21:00)
29.06 – Letni Sylwester
06.07 – Single Party
13.07 – Tropical Bikini Party
20.07 – Urodziny Szefa
27.07- Gruba Biba – Gadżetomiania
03.08 – Kac Vegas Boszkowo
10.08- Silent Party – Otwieramy Drugi Parkiet
17.08. – Twerk Battle & Ice Cream Party
24.08 – Wookie Show & Fluo Party – Urodziny Rezydenta
29.08 – Urodziny FRKNTN RECORDS
31.08 – Zakończenie Wakacji
14.08 – Zamykamy Boszkowo

KONKURS !!!

Aby wygrać jedną z sześciu podwójnych wejściówek na imprezę 4 maja do klubu na Fali w Boszkowie wystarczy od 24-26 kwietnia do godz. 11:00 przysłać na adres: natalia.kurpisz@polskapress.pl wiadomość z odpowiedzią na pytanie: Jakie masz plany na weekend majowy?

W tytule maila proszę podać: Na Fali.

Nagrody otrzymają autorzy najbardziej oryginalnych propozycji, wybranych przez kapitułę konkursową.

Wiadomość powinna zawierać się w maks. 200 znakach. Zwycięzców powiadomimy o wygranej mailem.

Natalia Kurpisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*