Wszyscy do Trapezu. Mecz o play-off

Ogromne emocje czekają na kibiców, którzy w niedzielę o godzinie 18.00 wybiorą się do leszczyńskiego Trapezu. W derbach I Ligi o awans do play-off walczyć będą Jamalex Polonia 1912 Leszno i Biofarm Basket Poznań.

Leszczynianie przed sezonem byli pewniakiem do awansu. Kontuzja u progu sezonu Tomasza Ochońko trochę zburzyła ten plan, ale Jamalex Polonia i tak miała na tyle mocną kadrę, żeby z powodzeniem walczyć o ósemkę. Nasza drużyna w wielu meczach jednak zawodziła. Szczególnie w tych wyjazdowych. Także u siebie odnotowała wpadki (przegrane z Siedlcami, Wałbrzychem). Za niespodziankę nie była uznana jedynie przegrana z liderem z Wrocławia.

Gdy do gry wrócił po długich miesiącach przerwy Tomasz Ochońko wydawało się, że będzie łatwiej. Nic z tych rzeczy. Rozgrywający nie odmienił oblicza drużyny, która na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej musi drżeć o awans do play-off. W niedzielę zagrają ze sobą dwie wielkopolskie drużyny. Obie mające taki sam dorobek punktowy (po 44 punkty). Sprawa jest jasna. Kto ten mecz wygra uzyska przepustkę do I rundy play-off. Początek spotkania o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*