Wyjazdowa sesja IV-ligowców

Przed piłkarzami IV ligi już 10 kolejka spotkań. To będzie wyjazdowa sesja naszych trzech drużyn. Skoro wyjazdy, to oczywiście ciężkie przeprawy.

Dwa z trzech zespołów zagrają w sobotę. Już o 13.00 do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie rozpędzający się spadkowicz z III ligi – Centra podejmować będzie Obrę 1912 Kościan.

Ostrowianie z meczu na mecz grają lepiej i po falstarcie w pierwszych meczach windują swoją pozycję. Aktualnie drużyna ta jest na piątym miejscu, mając w dorobku 17 punktów. Trzy ,,oczka” mniej ma Obra, która spośród naszych zespołów znów spisuje się najlepiej. Ewentualna wygrana podopiecznych trenera Krzysztofa Knychały sprawiłaby, że zespół doskoczy do czołówki tabeli. Póki co jest to miejsce w środku stawki.

O godzinie 15.00 w Gołuchowie zagra Stainer Polonia 1912 Leszno. Czy w zespole z Leszna po ostatniej wygranej nad liderem z Trzcianki coś drgnęło? Wierzymy, że tak. Ostatnie zwycięstwo powinno tchnąć w zespół nowe siły. Gołuchów jest jednak podrażniony, bo przed tygodniem przegrał w Krobi. LKS chce zmazać tę plamę, a leszczynianie pokazać, że są o wiele lepszą drużyną, niż pokazuje to na tę chwilę ligowa tabela.

W niedzielę X kolejkę spotkań zamknie mecz w Międzychodzie, dokąd wybierze się wspomniana Krobianka Krobia. Oba zespoły dzielą w tabeli tylko 2 punkty. Warta ma ich 11, a Krobianka – 9. Nasz zespół zdecydowanie lepiej radzi sobie na swoim, specyficznym terenie. Liczymy jednak, że zaprzeczy tej tezie i powalczy o punkty w meczu wyjazdowym. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*