Wymiana sieci przy Manhattanie. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

Fot. arch

Przy Al. Jana Pawła II w Lesznie, na wysokości Centrum Handlowego Manhattan, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Trwa tam przebudowa i budowa kanalizacji. Inwestycja stanowi część większego projektu, jakim jest przebudowa drogi krajowej nr 12 w granica miasta.

Kolejność jest taka, że najpierw porządkujemy strukturę podziemną, a później realizujemy prace drogowe – mówi Dominik Kaźmierczak, kierownik Miejskiego Zarządu Dróg i Inwestycji w Lesznie.

Pierwsze tego typu prace zostały przeprowadzone przy ul. Kąkolewskiej, na wjeździe do Leszna od strony Gostynia. Teraz realizowane są przy Al. Jana Pawła II.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj
ama

Cały artykuł jest również dostępny w 45 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: ama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*