O czternaste zwycięstwo w tym sezonie zagrają w rozgrywkach I ligi koszykarze Jamalex Polonii 1912 Leszno. Nasz zespół w sobotę spróbuje zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy ekipie z Siedlec.

W pierwszym meczu tych zespołów na Mazowszu górą było SKK (80:65). O tej dość znacznej porażce beniaminka z Leszna przesądziła wówczas ostatnia, czwarta kwarta.

Zespół z Siedlec przyjedzie do Trapezu z chęcią wygrania po raz drugi. Co prawda jest niżej notowany, bo na dziewiątym miejscu, ale wciąż z teoretycznymi szansami na ósemkę. Do ósmego Biofarmu Basket Poznań traci 2 punkty. Motywacji gościom na pewno nie zabraknie.

Nie powinno jej też zabraknąć gospodarzom. Jamalex Polonia też pomimo bardzo dobrej postawy musi gromadzić zwycięstwa. Może kolejnymi wygranymi nie tylko przypieczętować awans do play-off, ale zagwarantować sobie po rundzie zasadniczej wysokie miejsce.

Legii i Sokoła leszczynianie raczej nie dogonią, ale trzecie miejsce jest w zasięgu. Nasza drużyna traci do podium zaledwie punkt. Miejsce to zajmuje Spójnia Stargard, która przechodzi ostatnio zadyszkę.

Sobotni mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Wierzymy, że zakończy się udanym rewanżem i kolejnym awansem Jamalex Polonii w ligowej tabeli. Początek starcia o godzinie 17.00. Zapraszamy. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*