W niedzielę, 11 grudnia swój kolejny mecz w I lidze rozegrają koszykarki X-Demon Tęczy Leszno, które póki co nie mają zbyt wielu powodów do zadowolenia. Gra kuleje, punktów ekstremalnie mało, ale cały czas jest mała iskierka nadziei na to, że coś się zmieni.

W niedzielę ma się zmienić choćby to, że w zespole ujrzymy wreszcie po dość długiej rehabilitacji związanej z kontuzją podstawową ,,jedynkę”, czyli Igę Walentowską.

To prawdziwy walczak. Może ona tchnie w zespół dużo pozytywnego, choć nie spodziewajmy się od razu cudów po takiej przerwie – mówi Ryszard Barański, trener X-Demon Tęczy Leszno.

Niedzielnym rywalem leszczyńskiego zespołu będzie Ślęza II Wrocław. Zespół ten w głównej mierze oparty jest na młodej przyszłości wrocławskiego klubu. Drużyna ta radzi sobie co najmniej przyzwoicie. Do tej pory zdobyła 13 punktów, co daje jej szóste miejsce w tabeli.

Czy leszczynianki przełamią się wreszcie i powstrzymają wybieganą młodzież ze stolicy Dolnego Śląska? O tym przekonamy się we wczesnych godzinach wieczornych. Początek spotkania w hali Trapez o godzinie 17.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*