Z Celulozą bez punktów (galeria)

Nie udało się futsalowej drużynie z Leszna powiększyć swojego dorobku punktowego. Leszczynianie rozegrali słabsze spotkanie i zasłużenie ulegli na własnym parkiecie niżej notowanej Celulozie Kostrzyn 1:3.

Bohaterem gości okazał się jeden piłkarz – Sebastian Jankowski. To on już w 5 minucie dał prowadzenie przyjezdnym. Potem wyrównał Chmielewski i takim też wynikiem (1:1) zakończyło się pierwsze 20 minut spotkania, choć obie drużyny miały przynajmniej po jednej wybornej okazji do zmiany rezultatu.

Goście objęli ponownie prowadzenie w 31 minucie, a strzelcem bramki z rzutu wolnego był niezawodny Jankowski. 180 sekund później zrobiło się 1:3. Podającym był Jankowski, a do siatki trafił Olszewski. Goście mogli wygrać wyżej, ale w końcowych fragmentach spotkania przedłużony rzut karny Jankowskiego w dobrym stylu obronił Dominik Sadowski.

GI Malepszy Futsal Leszno – Celuloza Kostrzyn 1:3 (1:1)

Bramka dla GI Malepszy Futsal Leszno: Chmielewski (8)

Nasz zespół pozostał w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Najbliższe spotkanie rozegra już za tydzień na wyjeździe z Credo Futsal Piła. (andre/fot.andre).