Z Heliosem i dla Damiana

Najbliższa niedziela, 10 lutego upłynie w hali Trapez pod znakiem futsalu. Najpierw odbędzie się turniej charytatywny dla Damiana Drewnowskiego, a potem na parkiet wybiegną I-ligowe drużyny z Leszna oraz Białegostoku.

Turniej charytatywny z udziałem zespołów U-12 (Rekord Bielsko-Biała, Lech Poznań, Warta Poznań, Obra Kościan, GI Malepszy Futsal Leszno) rozpocznie się o godzinie 10.00. W trakcie turnieju licytowanych będzie wiele gadżetów. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na leczenie Damiana Drewnowskiego, zawodnika leszczyńskiego klubu, u którego zdiagnozowano poważną chorobę. Leczenie jest kosztowne. Cel jest szczytny, a zdrowie Damiana najważniejsze.

Na godzinę 17.00 z kolei przewidziano kolejne spotkanie I-ligowego lidera z Leszna. GI Malepszy podejmie Heliosa Białystok, drużyną, która w obecnych rozgrywkach niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale to wciąż solidny ligowiec. Także dochód ze sprzedaży wejściówek – programów będzie przeznaczony na wspomniany wyżej szczytny cel i niesienie pomocy zawodnikowi, który jest w pilnej potrzebie. Fanów futsalu zapraszamy. Emocje gwarantowane. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*