Piłkarze leszczyńskiej klasy okręgowej w świąteczny czwartek po raz przedostatni w obecnym sezonie wybiegli na murawy. Na drugie miejsce powróciła Krobianka Krobia. Na ,,pudło” wskoczył Orkan Chorzemin. Spokój zapewniła sobie Sparta Miejska Górka.

Po porażce z Juna Trans Stare Oborzyska na właściwe tory znów wskoczył świeżo upieczony IV-ligowiec, czyli Korona Piaski, która pewnie wygrała w Czempiniu.

Z podium spadła drużyna z Osiecznej, a wszystko za sprawą porażki w Pudliszkach. Wykorzystały to zespoły z Krobi oraz Chorzemina. Ci ostatni wygrali trzeci mecz z rzędu.

Na dole pewna spokojnego bytu jest już Sparta Miejska Górka, która zanotowała dobrą końcówkę sezonu. W trzech kolejnych meczach zespół ten nie przegrał, zbierając aż 7 punktów.

Wyniki 29 kolejki:

Sparta Miejska Górka – GKS Włoszakowice 3:0

Helios Czempiń – Korona Piaski 1:4

Juna Trans Stare Oborzyska – Wisła Borek Wielkopolski 2:2

Zjednoczeni Pudliszki – Tęcza Osa Osieczna 3:2

Krobianka Krobia – Dąb Kębłowo 6:1

Orkan Chorzemin – Sokół Kaszczor 4:1

Orla Jutrosin – Rydzyniak Rydzyna 2:0

Pogoń Śmigiel – Promień Krzywiń 1:0

W tabeli na kolejkę przed końcem ligi prowadzi Korona Piaski – 68 punktów, przed Krobianką Krobia – 56, Orkanem Chorzemin – 55 oraz Tęczą Osa Osieczna i Promieniem Krzywiń po 53. W dole tabeli: Helios Czempiń – 20, Dąb Kębłowo – 18 i Sokół Kaszczor – 10 punktów. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*