Zakończenie roku szkolnego Totus Tuus – my też potrafimy

137

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 miało miejsce w Rydzyńskim Ośrodku Kultury. Uczniowie i absolwenci oddziału przedszkolnego przestawiły występ pt. „To już wakacje”, także program „MAM TALENT w naszym wydaniu”. Mimo świateł, różnych dźwięków, emocji występy udały się rewelacyjnie. Emocje były nie do opisania jak dzieci za pomocą komunikatorów mówiły swoje role i same ze sobą podczas występów się bawiły.

Uwiecznieniem imprezy było wręczenie świadectw i wyróżnienia dla uczniów a dla wychowanków dyplomy zakończenia przedszkola. Nie omieszkaliśmy zapomnieć o naszych wspaniałych rodzicach i wolontariuszach, którzy też zostali nagrodzeni dyplomami.

Dziękujemy, że z nami jesteście!! Na koniec zostaliśmy z mężem zszokowani podziękowaniami i upominkami jakimi obdarowali nas rodzice za naszą pracę. Było to niesamowite doświadczenie które uwiecznia nasze motto: “Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.” – Arthur C. Clarke

19sty(sty 19)17:00Nasza imprezaGala Panoramy39. Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów regionu leszczyńskiego w 2017 roku17:00 Teatr Miejski w LesznieRozpoczęcie już za:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*