Zmiana sparingpartnerów Stainer Polonii

Piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno jak do tej pory rozegrali dwa spotkania sparingowe. Przed nimi dwa kolejne w ciągu trzech dni. Jak się okazuje z innymi rywalami, niż to było planowane.

Podopieczni trenera Jędrzeja Kędziory po przegranej z Obrą 1912 Kościan i zwycięstwie z Polonią Trzebnica trzeci swój sparing mieli rozegrać z Orłem Prusice. W pierwotnym terminie mecz pewnie doszedłby do skutku, gdyby nie stan murawy, która przyjęła dużą ilość wody.

Mecz z beniaminkiem IV ligi dolnośląskiej miał się odbyć w najbliższą środę, 25 lipca. Do tego sprawdzianu jednak nie dojdzie. Stainer Polonia znalazła innego rywala do sprawdzenia swojej formy. Będzie nim dobrze znany PKS Racot. Środowe kontrolne starcie rozpocznie się na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie o 18.30.

Nasza drużyna nie zagra też z Chrobrym II Głogów, który miał być kolejnym przeciwnikiem IV-ligowca z Leszna. Tu także doszło do zmiany. W najbliższy piątek na przeciw Polonistów wybiegnie jedenastka Dębu Przybyszów. Także ten sparing rozpocznie się o godzinie 18.30. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*