Zmiana trenera w Krobiance. Powraca Dariusz Wiśniewicz

Dariusz Wiśniewicz powraca na ławkę trenerską czołowego klubu piłkarskiej leszczyńskiej klasy okręgowej. Wspomniany szkoleniowiec znów prowadził będzie LZS Pinsel-Peter Krobiankę Krobia. Zastąpi Sławomira Gintowta.

Wiśniewicz głównie kojarzony jest z Krobianką. To tam pracował już wcześniej przez wiele sezonów. Losy rzucały go jednak tu i tam. Ostatnio do Kobylina, gdzie prowadził Piasta. Teraz następuje powrót na ,,stare śmieci”. Krobianka wciąż jest w grze o awans do IV ligi. Na półmetku rozgrywek leszczyńskiej klasy okręgowej zajmuje fotel wicelidera z dorobkiem 30 punktów. Strata do liderującego Orkana Chorzemin jest spora, bo wynosi 8 punktów, ale nie takie straty się odrabiało, tym bardziej, że zespół z Krobi ma jeden mecz rozegrany mniej.

Czy Dariusz Wiśniewicz sprawi, że ,,jedenastka” z Krobi wiosną odrobi straty? Wszystko możliwe. Wiadomo już, że drużyna do treningów powróci 8 stycznia (poniedziałek). Pierwsze zajęcia pod wodzą nowego – ,,starego” trenera odbędą się w hali ZSOiZ w Krobi, a rozpoczną się o godzinie 20.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*