Real Astromal Leszno buduje skład na kolejny sezon w I lidze szczypiornistów. Dojdzie w nim do pewnych zmian. Stan posiadania jednak będzie się zgadzał, bo z klubu odejdzie dwóch zawodników, ale też dwóch przyjdzie.

Leszno opuszczą: Jakub Pochopień, który kończy karierę zawodniczą i zajmie się pracą zawodową, zakładając działalność gospodarczą oraz Władysław Makowiejew, który leczył kontuzję. Ten drugi zamieszka we Wrocławiu i ze względu na uciążliwe dojazdy w Real Astromal już nie zagra. To są te dwa ubytki.

Kto za tę dwójkę? Do Leszna przejdzie dwójka dobrze znanych graczy, która miała okazję grać przeciwko leszczynianom jeszcze w barwach Wolsztyniaka Wolsztyn. Mowa o Alanie Raczkowiaku i Mariuszu Rogozińskim. Ci dwaj gracze po rozwiązaniu klubu w Wolsztynie przeszli do AZS Zielona Góra, gdzie spędzili miniony sezon. Teraz swoich sił spróbują w I-ligowcu z Leszna.

Siedmiu dotychczasowym graczom leszczyńskiego klubu kończyły się umowy, ale zostały już przedłużone. Na kontynuowanie kariery w Real Astromal Leszno zdecydowali się: Marcin Giernas, Mateusz Nowak, Piotr Łuczak, Jakub Skorupiński, Jakub Wierucki, Fryderyk Musiał oraz Krzysztof Misiaczyk. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*