Zmienia się harmonogram sparingów FOGO Unii

Wielkimi krokami zbliża się sezon żużlowy. Pierwszy sprawdzian formy dla mistrzów Polski z Leszna bez zmian, już w środę na MotoArenie. Jeśli chodzi o pozostałe sparingi, to oczywiście wszystko zależeć będzie od aury.

Spotkanie w Toruniu rozpocznie się o planowanej porze, czyli w najbliższą środę o godzinie 16.00. Byki awizowały już skład na to pierwsze sparingowe przetarcie. Brakuje w nim rehabilitującego się Piotra Pawlickiego oraz Brady Kurtza. Jest za to inna młoda nadzieja z Australii – Jaimon Lidsey.

Awizowany skład FOGO Unii: 1. Emil Sajfutdinow,2.  Szymon Szlauderbach, 3. Jaimon Lidsey, 4. Janusz Kołodziej, 5. Jarosław Hampel, 6. Dominik Kubera, 7. Bartosz Smektała.

Póki co nie wiemy czy dojdzie do rewanżu z ekipą z Grodu Kopernika. Jeśli się odbędzie, to raczej w Rawiczu, niż na Smoczyku. Wszystko oczywiście zależy od aury.

Wiemy już, że zmianie uległa data rozegrania zapowiadanego jako Super Mecz starcia Car Gwarant Startu Gniezno z FOGO Unią Leszno, które planowane było na 25 marca. Derbowe starcie przeniesiono na 2 kwietnia. Póki co bez zmian, jeśli chodzi o ostatnie sprawdziany przed ligą z ROW Rybnik. Te towarzyskie potyczki zaplanowano na 3 i 4 kwietnia. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*