Zrehabilitują się w Sierpcu?

Do Sierpca w najbliższą sobotę, po to, by zrehabilitować się za ostatnią porażkę w Trzynastce wyjadą szczypiorniści Real Astromal Leszno. Muszą jednak zdecydowanie lepiej zagrać w ataku, bo ostatnio zespół zatracił swoją skuteczność.

  • Bez wątpienia nad skutecznością musimy mocno popracować. Szwankowała w sparingu, w meczu pucharowym, jak i w pojedynku ligowym z Olsztynem. To już seria trzech spotkań – alarmuje Maciej Wierucki, trener Real Astromal Leszno.

Ostatnia porażka z Warmią sprawiła, że zespół opuścił fotel lidera I ligi, kosztem Nielby Wągrowiec. Leszczynianie spadli tylko o jedną pozycję i są wiceliderem. Real Astromal jest już niemal w pełnym składzie, bo po kontuzjach do gry powrócili już: Leder, Bartłomiejczyk oraz Frieske. Jakiś czas jeszcze potrwa rehabilitacja Łuczaka.

Najbliższy rywal – Mazur Sierpc w poprzednim sezonie toczył heroiczną walkę o ligowy byt. Ostatecznie w lidze pozostał, choć płacił frycowe. Pierwsza część obecnego sezonu w wykonaniu najbliższego rywala naszego zespołu jest co najmniej poprawna. Zespół ten ma 10 punktów, na które składają się 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Dorobek 11 punktów daje tej drużynie siódme miejsce. Dodajmy, że te 11 punktów, to tylko dwa mniej niż wicelider z Leszna.

Liczymy, że Real Astromal przełamie się w najbliższą sobotę w wyjazdowym spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 17.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*